Mirë Casinos Shqiperia Online

Këtu është lista e kazinove më të mira Shqiperia Online! Shkoni përpara dhe për të vizituar faqen tonë dhe për të gjetur të gjitha Top Albania kazinove online!
Show more Hide

Mobile friendly

Players are welcome

None

Filter

Sort by:

None

Sort by:

Promoted
Latest
Best Casinos
Bonus Rating
Trust Rating
Game Rating
Usability Rating

3.2

 • 4.4
 • 3.9
 • 2.1
 • 2.5
Bonus 100% I 100 SPINÓW W STARBURST!
 • Launched 30.Nov.2019
 • Software NetEnt, Microgaming, Evolution, Pragmatic Play, Betsoft
 • Licenсes Curaçao

Bonus fornew customers,

WR40x,

Min Dep €20

3

 • 2.5
 • 3.8
 • 2
 • 3.9
100% up to €500 + 100 Free Spins
 • Launched 08.Mar.2020
 • Software NetEnt, Microgaming, Evolution, Pragmatic Play, Betsoft
 • Licenсes Curaçao

WR30x,

Min Dep €20

2.5

 • 4.4
 • 1.7
 • 2.5
 • 1.7
200% Welcome Bonus + 25 Free Spins
 • Launched 07.Jun.2016
 • Software Rival
 • Licenсes Curaçao

WR40x,

Min Dep $25,

CodeLOVELY200

2.7

 • 2.5
 • 2.5
 • 2.5
 • 3.5
100% Bonus Up To €200 On Your First Deposit
 • Launched 2016
 • Software NetEnt, Microgaming, Pragmatic Play, Betsoft, Play'n GO
 • Licenсes Curaçao

WR30x,

Min Dep €10

3

 • 2.5
 • 3.7
 • 2.1
 • 3.9
100% Bonus up to €500 + 200 Free Spins
 • Launched 2019
 • Software NetEnt, Microgaming, Evolution, NextGen, Pragmatic Play
 • Licenсes Curaçao

WR30x,

Min Dep €20

3.2

 • 2.5
 • 4.2
 • 2.2
 • 3.9
100% Bonus up to €500 and 200 Free Spins
 • Launched 31.Dec.2018
 • Software NetEnt, Microgaming, Evolution, Pragmatic Play, Betsoft
 • Licenсes Curaçao

WR30x,

Min Dep €20

Një Udhëzim në Rrugëtimin Tuaj në Kazinonë Online

Përderisa epoka digjitale po vazhdon të dominoj këtë shekull, ajo po ashtu ka luajtur një rol masiv në mënyrën e vënies së basteve në lojërat e kazinove. Kazinotë online tani janë duke i sfiduar kazinotë fizike për epërsi, e veçanërisht në gjeneratën e re të lojtarëve. Lojtarët tani mund të vënë baste kudo që duan 24/7 në rehatinë e shtëpisë së tyre ose përmes telefonave të mençur. Ne do të hulumtojmë thellë dhe do t’ju ndihmojmë që të vendosni se cila kazino online është më e mira për xhepin tuaj.

Kazinotë Online në Shqipëri

Ka një rritje popullariteti të bixhozit online tek lojtarët shqiptar. Ky komb po paraqitet si një qendër energjetike në Ishujt e Karaibeve në domenin e kazinove online. Është duke u biseduar për të përshpejtuar rregulloren e bixhozit online. Është vetëm çështje kohe deri në liberalizimin e përdorimit të kazinove nga qeveria Shqiptare në të gjithë vendin. Momentalisht ekzistojnë disa ueb faqe ku lojtarët shqiptarë mund të qasen dhe të vënë bast në lojërat e tyre të preferuara.

Si ta zgjidhni kazinonë më të mirë

Përzgjedhja e kazinosë online për të luajtur lojën tuaj të preferuar është diçka jetësore. Kjo mund ta bëj dallimin në mes të fitores së madhe apo humbjes së parave tuaj që i keni fituar me mundim, madje edhe para se të filloni të luani. Ja disa këshilla që mund t’i ndiqni për të bërë një eksperiencë të paharruar në bixhoz.

 • Licenca dhe besueshmëria: Është e nevojshme të gjeni një kazino që është e licencuar nga autoritetet licencuese. Organet drejtuese siç janë Komisioni i Lojërave të Bixhozit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës, siguron që këto kazino online i ndjekin standardet dhe protokollet. Qëllimi është të mbrohen jo vetëm lojtarët, por edhe industria. Shikoni për teknologjinë SSL të enkriptimit për t’u siguruar se jeni të mbrojtur nga hakerët dhe për t’i bërë të dhënat e tuaja private.
 •  Mbështetja e konsumatorëve: Kazinotë më të mira online zakonisht punojnë 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë, duke i marr parasysh edhe zonat e ndryshme kohore. Kjo do të thotë se ju mund të llogarisni në mbështetjen e konsumatorëve kurdo që ju nevojitet. Kanali i komunikimit duhet të jetë i qasshëm përmes Emailit, numrave pa pagesë dhe Live Chat-it. Edhe Chatbots janë duke fituar gjithashtu popullaritet në kazinotë online, pasi që ata japin përgjigje të para-programuara bazuar në kërkesat e përdoruesit.
 • Depozitat dhe pagesat: Kazinotë online kanë metoda të ndryshme bankare dhe të pagesës për depozita dhe tërheqje. Shërbimet financiare siç janë transferet nga një bankë në bankën tjetër, VISA/Mastercard, Paypal dhe Skrill, e bëjnë më të lehtë për lojtarët që të financojnë llogaritë e tyre dhe të marrin fitimet e tyre. Pagesat me Bitcoin janë të pranueshme gjithashtu në disa ueb faqe bixhozi.
 • Opsionet softuerike: Secila kazino përdor softuerin si trurin për lojërat dhe funksionalizimin e tyre. Ato ofrojnë lojëra që janë të bazuara në serialet e njohura televizive apo filmat e Hollywood-it. Këto lojëra duhet të jenë interaktive, argëtuese dhe miqësore për përdoruesin.

Konkluzioni

Kazino online është e ardhmja e bixhozit. Shumica e tyre ofrojnë tekonolgjinë dhe karakteristikat më të mira që ngazëllejnë gjeneratën e vjetër dhe të re. Tani që ju jeni të vetëdijesuar se di ta përzgjidhni një kazino online të besueshme dhe të respektuar, ju mund ta shijoni vënien e basteve në lojërat e juaja të preferuara dhe të fitoni çmime shumë shumë të mëdha.